Nacházíte se: Rady a tipy Tašky na třídění

Tašky na třídění

Jedním z nejčastějších dotazů, který dostáváme, je: "Jak je možné získat tašky na tříděný odpad?". Na této stránce se dozvíte jaké jsou možnosti jejich získání. Sady tašek na tříděný odpad máme v šesti variantách - malé 5ks (s nápojovým kartonem a kovy) 4ks (s nápojovým kartonem), malé 3ks (bez nápojových kartonů a kovů), velké 5ks (s nápojovým kartonem a kovy) 4ks (s nápojovým kartonem) a velké 3ks (bez nápojových kartonů a kovů).

Tašky na třídění odpadu

Možnosti získání tašek

1. V rámci naší spolupráce s obcí/městem. Tímto způsobem distribuujeme mezi občany největší množství tašek. Polovinu nákladů na jejich pořízení hradí naše společnost, druhou polovinu obec/město. Můžete se tedy zkusit obrátit na svůj obecní/městský úřad - zda a případně za jakých podmínek tašky nabízí.

2. Tašky na třídění odpadu jsou velmi oblíbenou odměnou v soutěžích, které vyhlašujeme na webu https://www.samosebou.cz/ nebo na našem facebooku https://www.facebook.com/MaToSmyslTridimOdpad/

3. Pokud jste učitel nebo zástupce školy, můžete tašky získat za aktivitu v programech pod hlavičkou Tondy Obala https://www.ucitele.tonda-obal.cz/objednavka-materialu/.

4. Samozřejmě jsou také sady tašek na třídění odpadů k dispozici v obchodní síti, můžeme Vás odkázat na komerční nabídku tašek např. https://www.google.com/search?q=tašky+na+třídění

Tašky jsou rozhodně oblíbeným řešením pro sběr odpadu v domácnostech, jejich životnost je však omezená. Při rozhodování o způsobu sběru tříděného odpadu doma můžete zvážit i jiné druhy nádob.

Pokud byste uvažovali o třídění odpadů v administrativních prostorách firem, můžeme Vám doporučit projekt https://www.zodpovednafirma.cz jehož součástí jsou papírové boxy na tříděný odpad ZDARMA.