Nacházíte se: Co je nového Výstavy pro školy

Tonda Obal na cestách

 

Obrázek staršího Tondy Obala

je pojízdná výstava o zpracování a recyklaci odpadů. Společnost EKO-KOM nabízí tuto výstavu pro školy zdarma.

výstava návštěvníkům srozumitelnou formou odpovídá na otázky:
Proč se třídí odpady? Co se třídí? a Jak se odpady recyklují?

je určena především pro žáky základních škol, vhodně doplňuje učivo s tématy ekologie a ochrany životního prostředí 

výstava obsahuje: hru, ve které si děti sami vyzkouší třídění, výklad lektora, tabule s přehledným znázorněním jednotlivých koloběhů odpadů a zároveň vzorky materiálů vyrobených recyklací.

prohlídka výstavy s výkladem školeného certifikovaného lektora a hrou trvá cca 45 min.

podmínky konání: 4x až 5x pro skupinky 20 - 40 dětí - pro výstavu většinou postačí prostor ve třídě před tabulí

Objednávky výstav přijímá a na vaše dotazy odpoví Eva Sochůrková, tel.: 729 848 301.

Více informací o vzdělávacím programu Tondy Obala se podívejte na jeho webové stránky http://www.ucitele.tonda-obal.cz

 

Na další větší akce, které se budou odehrávat na náměstích, u škol i v městských parcích, se podívejte u jednotlivých krajů.

Datum Čas Název organizace Ulice Obec
18.10.2019 8:55-13:30 ZŠ Brno, Blažkova Blažkova 9 Brno
18.10.2019 10:00-12:35 ZŠ Troubsko Školní 66/11 Troubsko
18.10.2019 8:55-12:35 Gymnázium Praha 8, U Libeňského zámku U libeňského zámku 3/1 Praha, Libeň
18.10.2019 8:00-12:35 ZŠ Lovosice, Všehrdova Všehrdova 686/1 Lovosice
21.10.2019 10:00-13:30 ZŠ Františkovy Lázně Česká 39/1 Františkovy Lázně
21.10.2019 8:55-13:30 6.ZŠ Cheb Obětí nacismu 16 Cheb
21.10.2019 8:00-11:40 ZŠ a MŠ Roudnice nad Labem, Školní Školní 1803 Roudnice nad Labem
21.10.2019 8:5-9:40 ZŠ praktická, Roudnice nad Labem Neklanova 1807 Roudnice nad Labem
21.10.2019 0:00-0:00 Základní škola SMART Neklanova 1806 Roudnice nad Labem
22.10.2019 8:55-12:35 ZŠ Polešovice Polešovice č. 600 Polešovice
22.10.2019 10:00-12:45 ZŠ Ostrožská Nová Ves Ostrožská Nová Ves Ostrožská Nová Ves
22.10.2019 8:00-13:30 Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 Dr. Horáka 2611/24 Prostějov
23.10.2019 8:55-12:35 ZŠ Lipovec Lipovec 167 Lipovec
23.10.2019 8:55-12:35 ZŠ a MŠ Podomí Podomí Podomí
23.10.2019 7:55-12:30 ZŠ Ostrava-Poruba, Josefa Valčíka Josefa Valčíka 4411/2 Ostrava, Poruba
23.10.2019 8:00-10:45 ZŠ Vratimov Datyňská 690/13 Vratimov
23.10.2019 11:40-13:20 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284/2 Ostrava, Poruba
24.10.2019 8:55-12:35 ZŠ Horní Cerekev Tyršova 209 Horní Cerekev
24.10.2019 8:55-12:35 ZŠ Dolní Cerekev Dolní Cerekev Dolní Cerekev
24.10.2019 0:00-0:00 ZŠ Havířov, Františka Hrubína Františka Hrubína 1537/5 Havířov
24.10.2019 0:00-0:00 ZŠ a MŠ Havířov - Město Na Nábřeží Na Nábřeží 1374/49 Havířov
25.10.2019 8:00-11:40 ZŠ Kladno Školská 322 Kladno
25.10.2019 8:55-12:35 8. ZŠ a MŠ Kladno Vodárenská 2115 Kladno
25.10.2019 8:00-13:30 Základní škola Havířov-Šumbark Gen. Svobody Generála Svobody 284/16 Havířov
31.10.2019 7:30 nebo 8:40 ZŠ Hudlice Jungmannova 147 Hudlice
31.10.2019 8:55-11:40 ZŠ a MŠ Chyňava Malá Strana 158 Chyňava
31.10.2019 0:00-0:00 ZŠ a MŠ Liběšice Liběšice 170 Liběšice
31.10.2019 0:00-0:00 OV ČSOP Vsetín Šafaříkova 555 Valašské Meziříčí
Zobrazit další termíny



Tondova fotogalerie